Blanka Kotková

Facilitátorka PSYCH-K®, poradce zdravého životního stylu, lektorka Jógy smíchu

Jmenuji se Blanka Kotková a jsem facilitátorkou (průvodcem) metody PSYCH-K® (v překladu „Klíč k duši“).

Prožitky a zkušenosti z první třetiny mého života mě přivedly k mnoha zajímavým metodám a terapiím. Vybrala jsem z nich tu, která mně i klientům prokazatelně přináší hmatatelné výsledky.

PSYCH-K® se od ostatních metod se liší tím, že NENÍ NUTNÉ hledat příčinu problému, je rychlá a funkční.

PSYCH-K® je přátelský a NEINVAZIVNÍ způsobe jak ZPRACOVAT STRES a změnit svá omezující přesvědčení a podvědomé programy na ty, které nás PODPORUJÍ.

Využívá nejmodernější poznatky z oblasti genetiky a psychoneuroimunologie. Největším propagátorem této metody je Dr. Bruce Lipton, autor bestselleru „Biologie víry“.

K čemu všemu lze PSYCH-K použít?

stres, trauma, pocit duševní nepohody, strach, pochybnosti, úzkost či paniku, fóbie, obavy ze změn, zlozvyky a závislosti, trému, vyčerpání, nespokojenost, sebeúctu, sebevědomí, poruchy příjmu potravy, vztahy, pocity neúspěchu, strach ze smrti, poruchy učení, tělesné zdraví (nenahrazuje lékařskou péči), opakující se nepříjemné životní situace, depresi (v případě užívání psychofarmak pouze se souhlasem ošetřujícího lékaře) nebo nejčastěji se vyskytující v české kotlině: „nejsem dost… chytrý, krásný, úspěšný, dobrý, učenlivý…“

Pracuji s dospělými a dětmi od 7 let.

POMŮŽEME VÁM

Propojíme vás s odborníkem. Zanechte nám na sebe
kontakt, co nejrychleji se vám ozveme.